Szabad lett a pálya, néhány próbaműsor még felvételről, és jöhetett máris a négy órás élő vasárnap, délutánonként 16h-tól 20h-ig négy órán keresztül. Persze a műsor történetében volt olyan időszak is, mikor ez a 4 óra 5 volt, vagyis 21h-ig tartott a Poptarisznya…
Remek sportosok remek közvetítésekkel, összefoglalókkal, az élő adás minden erényével, Amerikai tudósítók, akik az évek alatt megtanultak rockzenéül, ami nagy dolog. Volt időjárás, közlekedés, óránként friss hírek, szóval minden, ami kellett egy jó, élő adáshoz. Hab a tortán a játék a lemezekért, Hegedűs Laci poppletykái, vagy a Pop-Tari-Top, a Poptarisznya slágerlistája. (Csak zárójelbe: Ez volt az első lista, ahol együtt szerepelt a külföldi előadó a magyarral). A Poptarisznyára épült a magnósoknak szóló összeállítás is, mind a Vasárnapi Poptarisznyában, mind pedig a csütörtök esténként hallható Poptarisznya magnósoknak című műsorban.
Az alap Poptarisznyából alakult ki továbbá egy éjszakai műsor is, a Póttarisznya. Ezt többek között Rózsa Péterrel, Dombival (Dombóvári Gábor), és Szilágyival csináltam. Aztán jött a Forma-1, és az első Magyarországi futam a Poptarisznyában, később (89-től) a Calypso-ban, ugyanis a rádiós közvetítés joga a Calypso-é volt akkortájt. (Így került a Petőfi adóra is) Aztán jöttek az olimpiák, és persze a Calypso. De a Poptarisznya mindent túlélt! Talán ezért is olyan fontos nekem, és remélem másoknak is, a Poptarisznya, valamint mostantól már a Poptarisznya.hu…